Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [40 slotów][1.1][Kilka miast][Frakcje][Non-Premium/Premium][Ogarnieta administracja][Miła Atmosfera]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROSIMY NIE PISAĆ PODAŃ NA WL

PONIEWAŻ SKOŃCZYŁA SIĘ BETA SERWERA

I JUTRO WSZYSTKO KASUJEMY LECZ ZA 3 DNI WRACAMY!!!!

 

 

Witajcie Dziś zaprezentuje wam serwer

ExpionCraft

Na razie 40-50 slotów lecz jeśli będzie

sporo osób to zwiększymy

 

Na Serwerze znajdziecie 4 Miasta

 

Nowoczesne (90% zrobione)

Średniowieczne (83% wykonane)

Azteckie (76% wykonane)

Nordów(w budowie)

 

Aby dostać się na serwer wystarczy napisać podanie według poniższego wzoru:


[color=#008000]Nick:[/color]
[color=#008000]Wiek:[/color]
[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:[/color]
[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:[/color]

Informacje

Pierwsza działka jest za free

Rekrutacja na Modów OFF

Na serwerze są planowane podróże na smokach

Nie zwracajcie uwagi na goscia MinecraftRP to jakieś dziecko któremu się poprzewracało w dupie i jeszcze spamuje non stop

FRAKCJE MOŻNA ROBIĆ TYLKO GDY POSIADA SIĘ RANGE FL

IP serwera

94.23.95.219:25566

 

Administracja:

-Glinczer

-Mamajek

-Hile

-Arkowy89

Modzi

biesqu123

JokeJoker

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Creator i Rakeen

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

Gomez171

homepage04.jpg

___ __ _ _ ____ ____ __ ____ __
/ __) / \ ( \/ )( __)(__ )/ \(__ )/ \
( (_ \( O )/ \/ \ ) _) / _/(_/ / / /(_/ /
\___/ \__/ \_)(_/(____)(____)(__) (_/ (__)

Opublikowano

Sorki nie ogarniamy to dopiero start a nas mało jest więc nie wystawiajcie negatywnych komentarzy

Opublikowano

KURWA JA JEBIE JAKIE MALO?

DLA CIEBIE 5 ADMINOW NA START TO MALO?

 

Na moim serwie na start bylo 2 adminow(razem ze mna) i jakos nie bylo problemu z konfiguracja pluginow ...

Opublikowano

@UP

Odpowiadali ci ,,Nie bo maja male problemy'' Sluchaj a ty spamowales i przeklinales :* wiec ogarnij sie.

A ja POLECAM!!!!!!

POLECAM !!!!

Polecam!! a ty widzisz ze co raz wiecej osob i nawet nie dasz im ogarnac.... pierwszy lud.. Jest +13osob A ty spamisz ,,Działa Jobs?'' ,,Ku*** czemu nie działa jobs?'' ,,Pierd***** Admini nie umieja permissions ustawic'' ok zaloz serwer i niech bedzie odrazu 5 adminow, i 14 osob i ogarnij to....

Opublikowano

@UP

Odpowiadali ci ,,Nie bo maja male problemy'' Sluchaj a ty spamowales i przeklinales :* wiec ogarnij sie.

A ja POLECAM!!!!!!

POLECAM !!!!

Polecam!! a ty widzisz ze co raz wiecej osob i nawet nie dasz im ogarnac.... pierwszy lud.. Jest +13osob A ty spamisz ,,Działa Jobs?'' ,,Ku*** czemu nie działa jobs?'' ,,Pierd***** Admini nie umieja permissions ustawic'' ok zaloz serwer i niech bedzie odrazu 5 adminow, i 14 osob i ogarnij to....

 

Admini ani razu nie odpowiedzieli na moje pytanie zadawane kilkakrotnie.

Serwer uruchamia sie po skonfigurowaniu permissions a nie przed.

 

I nadal sie ponizacie... wedlug ciebie 5 adminow na 14 graczy to malo? Muehuehuehue

 

NIE POLECAM!

ADMINI NIE OGARNIAJA!

Opublikowano

serv suppcio na poczatek itak dobrze ludzie spamuja ale administracja radzi sobie polecam i zapraszam

Opublikowano

Składam podanie na moda .

 

Na serwerach minecraft znam się bardzo dobrze. Znam każdą co do sztuki komendę i potrafię pisać pluginy.

Nick: LukiPL

Czas jaki poświęcam na grę to około 4 h dziennie.

Proponuję przyjąć mnie na okres próbny.

Czemu ja ?

Znam się na tym i wgl. Mam dobry kontakt z ludzmi itp. Potrafię dawać cuby, robić warpy i posługiwać się pluginami.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

dodaj jeszcze Gionkss i Eska

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

@REKRUTACJA OFF...

Zeby dostać moda musisz :

  • Miec 14/15lat (zalezy od ogaru)
  • Umieć zakladac cuboidy
  • Mieć poparcie u graczy
  • Grać 10-12dni.
  • Zrobic cos dla serwera .;D

Info bedzie Dodawane! PAMIENTAJ REKRUTACJA ,,OFF''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...